Luxusný pobyt v Beskydách, vždy so zľavou vďaka Tipli.sk

Východný kút Českej republiky vás víta v najväčšej chránenej krajinnej oblasti s názvom Beskydy. Každý rok sa tu stretnú turisti z Moravy, Čiech, Slovenska a Poľska. Viete prečo? Milovníci prírody, ale aj ľudia bažiaci po oddychu vo wellness zariadeniach. Prezradíme vám, prečo Beskydy minimálne raz navštíviť a ako na svojom pobyte ušetriť.

Prečo Beskydy?

Beskydy sú krásne v každom ročnom období. V lete pre množstvo turistických trás a známych aj menej známych miest, ktoré vyhľadávajú najmä ľudia túžiaci po tichu a samote. V zime si tu prídu na svoje lyžiari, bežkári a skialpinisti. Ešte stále to nie je nič pre vás?

Spoznajte Beskydy zo zážitkovej stránky a doprajte si let vetroňom, paragliding, rafting alebo z bicykla, či kolobežky. Ešte stále sa vám máli? Neprezradili sme vám všetko! Choďte sa tam pozrieť.

Beskydy tak, ako ich chcete vidieť

Každý rok sa tu koná množstvo významných športových, kultúrnych a turistických akcií. Skôr, ako si cez Booking.com objednáte Beskydy ubytovanie, zistite si, ktorých akcií by ste sa zúčastnili najradšej. Aj podľa toho sa dá vybrať vhodný termín.

Beskydy a výlety, na ktoré musíte ísť

Možností na výlet v Beskydách je neúrekom. Aby sme vás trošku navnadili, dáme vám niekoľko typov, ktoré by ste naozaj nemali obísť.

 1. Obec Hrčava a Trojmedzie, kde sa stretávajú hranice Česka, Poľska a Slovenska. Monolity z leštenej žuly so znakmi jednotlivých štátov a ich názvy na území štátu, ktorý pomenúva, chce vidieť každý.
 2. Krásnu panoramu hrebeňov a údolí Moravskosliezskych Beskýd vám v plnej kráse predstaví rozhľadňa Tetřev, ktorá sa nachádza 944 m. n. m. a pochádza z roku 1924. Nenechajte si ju ujsť.
 3. Navštívte prales, ktorý sa právom považuje za skvost beskydskej prírody. Náučný chodník pralesom Mionší nie je značený. Bez sprievodcu sa naň nedostanete. Obujte si turistické topánky a vydajte sa na 7 km dlhú prechádzku.
 4. Mestské pamiatkové rezervácie a historické jadro so súborom drevených chalúp z 18. a 19. storočia nájdete v Štramberku. Pozor! Všetky pamiatky, výhľadne a zaujímavé miesta si tu za jeden deň nepozriete.
 5. Lysá hora meria 1323 m a je najvyšším vrcholom Moravskoslezských Beskýd. Turisti, bežci, bežkári a skialpinisti si tu určite prídu na svoje. Navštívte vysielač, meteorologickú stanicu, obelisk, stanicu horskej služby a turistické chaty.
 6. Čo tak Nízke Beskydy a ich najvyšší vrch Busov? Pohorie Busov je najmenším a asi aj najmenej navštevovanejším pohorím na Slovensku. Dodajte mu trochu sebavedomia svojou návštevou. Zaslúži si to!
 7. Dosť sa nachodíte v práci, tu ste si prišli oddýchnuť! Počuli ste, že wellness Beskydy stoja za to! Počuli ste dobre. Wellness pobyty sú tu veľmi vyhľadávané a ponúka ich množstvo ubytovacích zariadení. Rezervujte si jeden z najlepších hotelov v Beskydách cez Booking.com.

Rezervujte si hotel cez Tipli

Viete o tom, že je možné rezervovať hotel lacnejšie cez Tipli.sk? Chcete vedieť, ako na to? Vstúpte do najväčšieho rezervačného systému Booking.com cez Tipli a okrem toho, že si vyberiete cenovo najvýhodnejšie ubytovanie, vrátime vám peniaze späť.

Dodatočnú zľavu naviac získate vo viac ako 350 obchodoch s cashbackom až 25 %. Využite všetky zľavy, ktoré toto obrovské obchodné centrum ponúka a ušetrite ročne aj 105 €. Nakupujete častejšie? S Tipli ušetrite ešte viac!

Čo to cashback vlastne je?

Vstúpte do Booking.com cez oranžové tlačítko na Tipli.sk, aby vedeli, že ste prišli cez  cashbackový portál Tipli a dohodnutú percentuálnu čiastku vám vrátia späť. Inak sa k nej nedostanete. Objednajte si ten najlepší wellness Beskydy a zaplaťte.

Do 48 hodín sa odmena pripíše na váš Tipli účet. Keď Booking potvrdí, že objednávka prebehla v poriadku, potvrdíme vaše odmeny a hneď potom si ich môžete vyplatiť na svoj bankový účet.

Tipli cashback a ešte viac

 1. Viete, ktoré obchody ponúkajú najvyššie zľavy? Tipli vám ich pomôže odhaliť. Nezabudnite, že s cashbackom bude váš nákup ešte výhodnejší. Využite množstvo Tipli exkluzívnych zliav, ku ktorým sa inde nedostanete.
 2. Plná schránka, ale leták, ktorý potrebujete stále chýba? Na Tipli sú všetky aktuálne letáky online. Aj tie, ktoré ste do schránky nedostali.
 3. Príliš veľa informácií? Sledujte Magazín Tipli. Pomôže vám rýchlo sa vo výhodnom
  nakupovaní zorientovať a vždy tu nájdete inšpirácie na skvelú dovolenku,
  tipy a triky pre dom a záhradu, tipy na darčeky pre svojich najbližších.